Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00
 Ankara Masaj ve Ankara Masaj Tavsiyeleri 

 

 Ankara  Masaj yerleri 

 

Ankara Masaj Önerileri

 

 

 

 

Masaj Uzmanı Terapist Can tarafından masaj seansı almadan önce Ankara Masaj Yerleri ve Ankara Masaj Tavsiyeleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyorum.

 

 

  Ankara Masaj bakımından zengin bir şehirdir, Ankara'da masaj almak istediğiniz zaman belki de zorlanacağınız tek şey mekana karar vermektir. Ankara'da masaj almak için iyi bir araştırma yapmanız gerekir, "Ankara Masaj", "Ankara Masaj Tavsiye", "Ankara Masaj Tavsiyeleri" gibi aramalar yaparak Google üzerinden çok fazla sonuçla karşılaşabilirsiniz ancak karşınıza o kadar çok Ankara Masaj Yerleri çıkacak ki siz o kadar seçenek içerisinde doğru olanı ve fiyatı uygun olanı bulmak için zorlanacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Ankara masaj ve ankara masaj yerleri için doğru yerdesiniz.

 

 

    Ankara Masaj Yerleri

    Ankara Masaj Tavsiyeleri

 

 Ankara'da Masaj almak için masaj yapan adresleri bulmadan önce nasıl bir masaj almaya karar verdiğinizi ve nasıl bir ortamda masaj almak istediğinize karar verirseniz ön bir filtreleme için size kolaylık sağlayacaktır. Bu filtrelemeyi yapmadan önce 3 seçenekten birine karar vermelisiniz; otelde masaj, masaj salonunda masaj veya özel terapist eşliğinde özel masaj seçeneklerinden birine karar vermelisiniz.

Ankara masaj yerleri ve ankara masaj tavsiyeleri ve ankara'da masaj almak

 Belki Otel sahipleri bana kızacaklar ama otelde masaj almaya karar verdiyseniz otelde masaj hizmeti yapan uzmanlar otele bağlı ve belirli bir maaş üzerinden hizmet verirler buda sağlayacakları hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini bağlı oldukları otelin ücret ve memnuniyet politikasıyla sınırlandırmakla kalırlar. Otele bağlı çalışan bir masaj uzmanı asgari ücretle çalıştığını düşünürsek hem asgari ücretle çalışılıp size nasıl iyi hizmet sunabilir ki? Masaj işi çok yorucuyken ve özel bir emek gerektirirken otelde günde belki 10 belki 15 kişiye hizmet vermenin yorgunluğunun emeğin karşılığı nedir bunu otel sahipleri çokta duyarlı şekilde düşünmezler ama elbette istisnalar vardır. Otelde masaj hizmeti almadan önce bunu bir kez daha düşünün ama unutmamak gerekir ki otelde masaj almak en güvenli yoldur.

Ankara masaj - masaj ankara - ankara'da masaj - ankara masaj yerleri

 Peki Ankara Masaj Salonunda masaj hizmeti almayı düşünürsek nasıl bir fikir olur ona bakalım. Ankara'da Masaj Hizmeti veren salonların ne yazık ki bir çoğu tecrübesiz ve uzman olmayan kişilerden oluşmaktadır yine elbette çok fazla istisnaları vardır size masaj ile ilgili korku çığırtkanlığı yapmak istemem ama gerçeklerle yüzleşmeden önce gerçekleri  öğrenmek sizin en doğal hakkınız. Peki Ankara Masaj Hizmetleri veren salonlarla doluyken doğru olan yada aradığımız kaliteli hizmeti nasıl ayırt edebiliriz? Tabi ki bunu tecrübe etmeden önce anlamak zordur ama ön fitreleme için kriterler belirlemek durumundasınız, şöyle ki alacağınız masaj spor masajı veya medikal masajı ise bunun için masaj salonlarındaki uzmanın bu masaj türlerinde uzman olduğundan ve sertifikalı olduğundan emin olmanız gerekir. Diğer uzak doğu masajları için ise şüphesiz masajın anayurduna bağlı kendi ırkından olan insanları çalıştıran masaj salonlarını tercih edebilirsiniz bir Taylandlı Masaj Uzmanı bayanın size yapacağı masaj ile bu işi sonradan öğrenmiş masaj uzmanının yapacağı masaj aynı olmayacaktır.

 

  Eğer almak istediğiniz masajın size özel özenli olacak bir masaj olmasını istiyorsanız ve bu masaj Bölgesel Masaj, Selülit Masajı veya Tantra Masajı olacaksa kesinlikle toplu çalışılan masaj salonları yerine bireysel çalışan masaj uzmanı ve terapistleri tercih etmelisiniz aksi taktirde sıradan bir masaj almaktan ileriye gidemezsiniz. Ancak en zor olanı ise özel hizmet veren masaj uzmanı ve terapistleri bulmaktır nitekim Google de İnternet'e arattırdığımız zaman çok fazla özel masaj uzmanı, terapist ve masaj uzmanı olduklarını iddia edenlerle karşılaşabilirsiniz ve asıl tehlike burada başlamaktadır ama bir iş ne kadar riskliyse getirisi o kadar fazla olur anlayışı burada da geçerli, eğer doğru masaj uzmanı ve terapisti bulursanız masajınızı istediğiniz şekilde ve beklediğiniz konforda alabilirsiniz.

 

  Sizlere özel masaj hizmetini tavsiye ettiğimden size özel masaj almadan önce masaj hizmeti alacağınız masör de nelere dikkat etmeniz gerektiğini kısaca anlatmak isterim.

 

 

Masör de Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

  En iyi erkek masörü bulmaya çalışmak sizin en doğal hakkınız, masaj sonrasında beklediğiniz bedensel ve ruhsal rahatlamaya ulaşmanız için önce doğru erkek masörü bulmanız gerekir. Erkek masörü bulduğunuz zaman dikkat etmeniz gereken hususları kısaca şöyle sıralayabilirim;

 

 • Masörün sabit adresi (masaj salonu), ulaşılabilen telefon numarası olması ilk bakmanız gereken en basit fitreleme adımıdır.

 

 • Masörün yaşı ve fiziksel özellikleri (masörün yaşı ve fiziksel özellikleri size uygun olmalı çünküz masörün yaşının uyumlu olması sizi anlaması için önemlidir)

 

 • Masörün kullandığı masaj yağları ve masajın süresi

 

 • Masörün sizinle iletişimi açık olmalı, talep ettiğiniz zaman size özel resmini verebilmeli.

 

 • Sizin değil önce masörün size güven vermesi gerekir

 

 • Masörü yakından tanımak kafanızda soru işareti oluşturan soruları sormak sizin en doğal hakkınız. Unutmayın seçim hakkı sizindir.

 

 

  Sizlere vipmasajankara.com ayrıcalığıyla masaj hizmet vermekten memnuniyet duyarım "Hakkımda" sekmesinden benimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.


 

Masaj Uzmanı Terapist Can

 

 

 

 

     * Bana ister "Whatsapp" üzerinden, ister sitede yer alan "İletişim" formundan yada isterseniz sayfanın en alt kısmında yer alan sosyal ağlarımdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Masaj hizmetlerimden faydalanmak için ve masajlarım hakkında bilgi almak için bana wep sitemde yer alan iletişim formundan yada aşağıdaki sosyal ağlardan ulaşarak yada daha hızlı yanıtlar için Whatsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.İyi bir masaj sizin de hakkınız.

   

  Masaj Uzmanı / Terapist Can

  Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir