Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00

Erotik Masaj Nedir?

 

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

 

Erotik masaj Nasıl Uygulanır?

 

 

 

 

Masaj Uzamanı terapist Can tarafından enfes bir Erotik Masaj almadan önce hazırlamış olduğum yazıyı okumanızı ve genel bir bilgi edinmenizi tavsiye edrim.

 

 

 

    Erotik Masaj Nedir?

 

  Erotik Masaj nedir sorusunun cevabına geçmeden önce erotik masajın diğer bütün masaj türlerinden ayırmak doğru bir açıklama için iyi bir başlangıç olur. Erotik masaj partnerlerin birbirlerine şehvetli dokunuşlarla, cinsel içgüdüleri harekete geçirmeye yönelik erotik dokunuşlar silsilesidir.

 

  Erotik masaj partnerler arasında yaygın yapılan bir masaj tekniği olsa da kimi zaman erotik masaj bir masaj uzmanı ve terapist tarafından da alınabilmektedir. Alışkanlıklar hayatın her noktasında rehaveti beraberinde getirdiği gibi cinsel hayatta da alışkanlıklar ve monotonluk tempoyu yavaşlatır ve cinselliği cazibesinden yavaş yavaş koparız. Kimi zaman buna iş hayatımız, stresli ortamlar yada üstlendiğimiz görevler sebep verse de bazen kendimizden de kaynaklanabilir. Cinselliği daha güzel ve keyifli hale getirmek için erotik masaj bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Erotik masajı partnerinize yapmak dışında masaj uzmanı ve terapist tarafından almayı düşünüyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

 

 

     Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

 

  Erotik masaj tanımı hoşunuza gittiyse şimdi erotik masaj nasıl uygulanır sorusunu yönelttiğinizi hisseder gibiyim ama erotik masajı uygulamadan önce erotik masajın nasıl yapılacağını ön hazırlığını bilmemiz gerekiyor. Erotik masaj nasıl yapılır sorusunun kırmızı bir tanımı yoktur eğer illaki bir kırmızı tanım yapılacaksa erotik masaj tarafları büyülü bir şehvete ulaştırmalı denilirdi. Erotik masajın nasıl yapılacağı fikirlerden  ve tecrübelerden ibarettir size erotik masaj nasıl yapılır anlatırken size bu anlatımım sadece öneri fikir ve tecrübelerimden ibaret olacaktır. Çünkü erotik masajın sonuç odaklı bir amacı vardır uygulama şekli beklenen sonucun oluşması için denenecek yöntemler silsilesidir.

 

  Sizlere erotik masajın nasıl uygulanacağını anlatmadan önce nasıl bir hazırlık yapılacağı ile ilgili maddeler halinde öneri, fikir ve tecrübelerimi sıralamak istiyorum.

 

Erotik masaj için hazırlık ve neler yapılır cevabı şu şekilde olabilir;

 

 • Erotik masaja başlamadan önce dikkati dağıtacak her şeyden kurtulun

 

 • Erotik masaj diğer masajlar gibi hijyen ve temizlik gerektirir ama en önemlisi tırnaklarınızın pürüzsüz olmasına dikkat edin.

 

 • Cep telefonunuz kapalı veya sessiz olsun, olası bir bölünme bütün dikkatinizi dağıtabilir.

 

 • Bulunduğunuz ortamın sıcaklığı çok önemli, oda sıcaklığının yazın 23 derce, kışın ise 26 derece olmasına özen gösterin.

 

 • Mumların masajın ruhsal işleyişi için önemli bir araçtır, hafif aromatik kokulu mumlar duyularınızı güçlendirir ve seks içgüdünüzü olumlu etkiler.

 

 • Bütün masajlarda olduğu gibi erotik masajda da yağlar büyük önem taşır, erotik masaj için afrodizyak etkili yağlar kullanabilirsiniz.

 

 • Erotik masaj için seks oyuncakları masajın ritmini heyecanlı hale getirir, partneriniz ile birlikte oyuncağa karar verebilirsiniz.

 

 • Erotik masajın olmazsa olmazı tabi ki seksi iç çamaşırlarıdır.

 

 

 

    Erotik Masaj Nasıl Uygulanır?

 

  Erotik masaj öncesinde yapmamız gereken hazırlığı yukarıda sıraladık şimdi sıra erotik masajın uygulama şekline gelelim.

 

  Erotik masajın en can alıcı noktası şüphesiz uygulama tekniğidir. Erotik masajla partnerinize büyülü dokunuşlar içeren büyük bir haz yaşatabilirsiniz ama tabi bunun için erotik masajın nasıl uygulanacağı hakkında biraz bilgi edinmiş olmak yararınıza olacaktır. Sizlere erotik masaj nasıl uygulanır maddeler halinde şöyle sıralamak istiyorum;

 

Erotik masaj uygulama olarak iki ana kategoriye ayrılı bunlar masajın içerdiği dokunuşlar diğer aşama ise masajın ulaştırdığı hazdır.

 

 • Erotik masajda masaj alacak kişi yüzükoyun yatarak başlanır

 

 • Masaj yapacak kişi masaj alan kişinin önce baş kısmından ritmik nefeslerle başını okşar

 

 • Masaja başladığı andan itibaren doru zamanlamalarla partnerin hoşuna gidecek seks ifadeleri kullanılır

 

 • Dokunuşlar içten hissedilecek kadar yumuşak ama ritimsel sertlikte katılmalı

 

 • Erotik masajda iyi sonuçlar için dili iyi kullanmakta önemli, dilinizi sözcükler için kullanacağımız gibi dilinizi vücudun tahrik edici noktalarına odaklanabilirsiniz.

 

 • Erotik masajda el ve dil dokunuşları cinsel organlara yapılmamalıdır, çünkü buradaki amaç cinsel organlara dokunmadan seks içgüdüsünü zirveleşerek artmasıdır.

 

 • Burada sıraladığım uygulama masaj yapan ve masaj yaptıran arasında değişim yapılacak ve artık son aşamaya gelinmiş olacak

 

 • Partnerler pozisyonları değiştirdiğinde cinsel organlara ilk dokunuşlar erkekten gelmeli ve bu dokunuşlar artık cinsel organlara ulaşarak erotik masaj sonlanmış olur.

 

İyi bir Erotik Masaja ihtiyaç duyduğunuzda ve bu masajı masaj uzmanı ve terapistten almayı düşündüğünüzde size hizmet vermekten memnuniyet duyarım.

 

 

 

Masaj Uzmanı Terapist Can

     * Bana ister "Whatsapp" üzerinden, ister sitede yer alan "İletişim" formundan yada isterseniz sayfanın en alt kısmında yer alan sosyal ağlarımdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Masaj hizmetlerimden faydalanmak için ve masajlarım hakkında bilgi almak için bana wep sitemde yer alan iletişim formundan yada aşağıdaki sosyal ağlardan ulaşarak yada daha hızlı yanıtlar için Whatsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.İyi bir masaj sizin de hakkınız.

   

  Masaj Uzmanı / Terapist Can

  Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir