Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00

 

  Masör Nedir?   

 

  Masöz Ne demek?   

 

  Kimlere Masör denir      Masör ne iş yapar   

 

 

 

 

 

  Masaj Uzmanı Terapist Can tarafından profesyonel düzeyde bir masaj seansı almadan önce sizlere yaptığım işin tanımını yani masör kimdir, ne iş yapar onları sizlere kısaca anlatmak istiyorum.


    Masör Nedir?  Masöz Nedir?

 

  Günümüzde masaj yapan bay yada bayanların ismi hep karıştırılır masörmüydü masözmüydü diye merak edilir. Masaj yapan erkek masajcı Masör, masaj yapan bayana masajcıya ise Masöz denir. Erkek masör Can tarafından masaj almak için tıklayın.

 

 

    Masör Nedir Ne İş Yapar?

 

  Masör eski çağlardan beri insanların ihtiyaç duyduğu masajları profesyonel olarak elleriyle veya masaj aletleriyle uygulayan ve böylece kişinin yorgunluğunu gideren, sinirlerini yatıştıran, stresleri üzerlerinden atan ve vücudun rahatlamasını sağlayan erkek masajcıya Masör denir. Aynı işi yapan bayan masajcıya ise Masöz denir.

 

 

  Masör ve Masöz Arasındaki Fark Nedir?

 

  Masör ve Masöz arasındaki fark nedir diye hep sorulur ve Masör ile Masöz hep karıştırılır. Masör ile Masöz arasındaki fark cinyet farkıdır, masajcı erkeğe masör; masajcı bayana masöz denir.

 

 

    En İyi Erkek Masör Kimdir?

 

  En iyi erkek masör bu çok iddalı bir terimdir, en iyi erkek masör demek masajın yanında kişiye ihtiyaç duyulan nazik yaklaşımlar, ruhu okşayan sözleri katması ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayarak en iyi erkek masör olunmaz ama iyi bir erkek masör olunur. Peki nedir bu masajın yanındaki katkılar? Buna geçmeden önce iyi bir masaj nasıl alınır önce onu anlatalım.

 

 

    İyi Bir Masaj Nasıl Yapılır?

 

  İyi bir masaj nasıl yapılır sorusunun en iyi cevabını kişi aslında kendisi belirler, çünkü kişi önce masajdan beklentisini belirlemeli. En iyi masaj fırsatları şeklinde müşterilerin beğenisine sunulan her masaj aslında fırsat değildir, bir masaj fırsatı müşterinin beklentisini karşılamalı ve arzu ettiği sonuca ulaştırması gerekir.

 

  Kimi müşteriler sadece bedensel, sinirsel rahatlama veya ağrı problemleri için masaj hizmeti alsada artık karşışlaştığım bir çok bayan misafirim masaj hizmetinin yanında ruhlarını okşayacak samimi içten gelen bir sohbete ihtiyaç duymaktadır. Bayanlara masaj erkeklere masaj yapmaktan biraz daha fazla özen, ilgi ve ruhsal yolculuk için profesyonel bir tecrübe gerektirir. Bayanlara Masaj seansının yanında eğer ilgi, hassasiyet ve ruhsal bir yaklaşım olursa masajın sonunda beklenen bedensel, içsel ve ruhsal rahatlama en iyi şekilde sağlanmış olur buda seansların devamlılığını ve iyi bir masaj hizmeti verildiğini gösterir. Erkek masör can size en iyi masaj keyfini yaşatmak için büyük titizlik gösterir.

 

    Masajın Faydaları Nelerdir?

 

      Masaj Neden Faydalıdır?

 

  Masajın faydalar nelerdir diye düşündüğümüzd bir çok kişinin aklına ilk gelen şey bedensel rahatlamadır ancak masajın faydaları sadece bedensel bir rahatlamayla asla sınırlı değildir.

 

  Masajın faydaları başında bedensel rahatlama olsada masajın faydaları bedenden başlar ve sinirsel rahatlamanında içinde yer aldığı ruhsal bir yolculuğa dönüşür. Masajın faydalarından bedesnsel rahatlama bir çoğumuzun bildiği gibi yoğun iş temposu yorucu faaliyetler sonrası ve bedeneimizi yoracak herhangi bir aktivite sonrası bedensel rahatlama için masaj bir ihtiyaçtır, masajın faydalarından sinirsel rahatlama ise günümzde bir çok hedeflere odaklanıp onlara ulaşma yolunda karşılaştığımız olumsuzluklar sinirlerimizin gerilmesine neden olur ve bunun için yine masaj ihtiyacı ortaya çıkar. Ama masajın faydaları arasından asıl bahsetmek istediğim ruhsal rahatlamadır, masajın faydalarından ruhsal rahatlamanın temelini öncelikle bedensel ve sinirsel rahatlama oluşturur bu rahatlamanın tamamalayıcısı ise duygusal tenkitler ve masörün (terapist) yaklaşımıdır.

 

  Masajın faydalarından ruhsal rahatlamaya ulaşabilmemiz için masajı yapan masörün (terapistin) masajın tekniklerine hakim olması ve profesyonel bir tecrübeye sahip olması gerekir. İnternet ortamında "erkek masör", "masör" ,"erkek masör ankara" "masör ankara" "ankara masaj tavsiye" diye arattırdığımız zaman bir çok sayfa ve bu sayfaların sunduğu "masaj fırsatları" sloganlarıyla karşılaşırsınız ancak unutmayınki iyi bir masaj için önce iy bir erkek masör ü bulmaktan geçer, doğru olan erkek masörü bulduğunuz zaman kendinizi şanslı sayabilirsiniz çünkü iyi bir erkak masörü bulduğunuzda geriye sadece taleplerinizi iletmek kalır.

 

  Masajın bilinen faydalarını sıralamak gerekirse, masajın faydalarını şöyle sıralayabiliriz;

 

 • İyi bir masaj ağrıyı azaltır hatta ortadan kaldırır

 

 • Doğru yapılan bir masaj ağrıyı azaltırken stres ve kaygıyıda ortadan kaldırı, sinir sistemlerini oldukça önemli katkısı olur

 

 • Masaj taknikleri çok önemlidir ve doğru masaj teknikleri vucuttaki kan dolaşımını dengeler ve düzenli alınan masaj seansları vücuda kalıcı dinçlik verir.

 

 • Masaj kas dokusunu gevşetir vücudu rahatlatır, kas dokusunun şişmesini engeller

 

 • Masaj iyi bir terapistten alındığı zaman bedensel rahatlamanın yandında ciddi bir uhsal rahatlama yaşatır

 

 • Hamile masajı doğumu kolaylaştırır, doğum travmasını ortadan kaldırır

 

 • Masaj yaşam kalitesini artırır, özgüveni güçlendirir

 

 

  Masörde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

  En iyi erkek masörü bulmaya çalışmak sizin en doğal hakkınız, masaj sonrasında beklediğiniz bedensel ve ruhsal rahatlamaya ulaşmanız için önce doğru erkek masörü bulmanız gerekir. Erkek masörü bulduğunuz zaman dikkat etmeniz gereken hususları kısaca şöyle sıralayabilirim;

 

 • Masörün sabit adresi (masaj salonu), ulaşılabilen telefon numarası olması ilk bakmanız gereken en basit filitreleme adımıdır.

 

 • Masörün yaşı ve fiziksel özellikleri (masörün yaşı ve fiziksel özellikleri size uygun olmalı çünküz masörün yaşının uyumlu olması sizi anlaması için önemlidir)

 

 • Masörün kullandığı masaj yağları ve masajın süresi

 

 • Masörün sizinle iletişimi açık olmalı, talep ettiğiniz zaman size özel resmini verebilmeli.

 

 • Sizin değil önce masörün size güven vermesi gerekir

 

 • Masörü yakından tanımak kafanızda soru işareti oluşturan soruları sormak sizin en doğal hakkınız. Unutmayın seçim hakkı sizindir.

  

 

 

.

     * Bana ister "Whatsapp" üzerinden, ister sitede yer alan "İletişim" formundan yada isterseniz sayfanın en alt kısmında yer alan sosyal ağlarımdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Masaj hizmetlerimden faydalanmak için ve masajlarım hakkında bilgi almak için bana wep sitemde yer alan iletişim formundan yada aşağıdaki sosyal ağlardan ulaşarak yada daha hızlı yanıtlar için Whatsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.İyi bir masaj sizin de hakkınız.

   

  Masaj Uzmanı / Terapist Can

  Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir